Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát a következő pozícióra

ASSZISZTENS (KN)

Új kollégát/kolléganőt keresünk komáromi irodánkba vállalkozási engedélyre / részmunkaidőben / megbízásos szerződésre (brigádmunka)

Milyen feladatok várnak rád?

  • a projektmenedzser napirendjét lefedő asszisztensi feladatok elvégzése
  • az ügyfelek fogadása
  • adatok és dokumentumok feldolgozása szükség szerint
  • adminisztratív feladatok
  • postai, telefonos és e-mailes kommunikáció
  • különböző jellegű szerződések archiválása és a dokumentumokkal kapcsolatos ügyintézés
  • aktív együttműködés a projektmenedzserekkel és munkavégzésük támogatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • SK-HU nyelvtudás – írásban és szóban is
  • MS Word-Excel-PowerPoint ismeret
  • ügyfelekkel való egyeztetés
  • kultivált írásbeli és szóbeli megnyilvánulás
  • kommunikációs készségek, kifejezőkészség
  • önállóság
  • csapatmunka
  • analitikus gondolkodás
  • figyelmesség
  • precizitás
  • praktikusság
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • a pozíció végzősök számára is alkalmas

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 7,- Eur/óra

Jelentkezésedet az alábbi mailcímre várjuk:

hr@corvinconsulting.sk